Raport Automechanika Shanghai 2020

March 13, 2021
najnowsze wiadomości o firmie Raport Automechanika Shanghai 2020

Pod hasłem „Razem budujemy Future Auto Ecosystem” 5 grudnia 2020 r. Automechanika Szanghaj 2020 zakończył się w Szanghajskim Narodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym.Wystawa ma łączną powierzchnię wystawienniczą 280 000 metrów kwadratowych, przyciągając ponad 3000 wystawców z branży motoryzacyjnej.Program jest zaangażowany w odkrywanie nowych kierunków i możliwości rozwoju przemysłu pod wpływem pandemii.

 

Dotkniętych globalną pandemią wielu zagranicznych klientów nie mogło przybyć na targi, w efekcie liczba wystawców eksportowych w pawilonach zagranicznych w tym roku spadła.W Huajing martwimy się o naszych klientów, którzy walczą z pandemią i życzymy im jak najszybszego przezwyciężenia wszelkich trudności i zdobycia ostatecznego zwycięstwa w tej globalnej wojnie przeciwko pandemii.

 

Pomimo ograniczonej liczby wystawców, obszar stoisk Huajing przyciągnął wielu wystawców do przyłączenia się.Przyjmując ducha „zorientowanego na klienta i zorientowanego na usługi”, zespół Huajing w pełni zademonstrował i bawił klienta swoim wysokim entuzjazmem i profesjonalną wiedzą. Ich entuzjazm i pasja przyniosły klientowi niezwykłe doświadczenie i obsługę.

 

Na tej wystawie Huajing ma na celu promocję i prezentację produktów bardziej niż negocjacje biznesowe.Na miejscu zaprezentowano wysokiej klasy osie z hamulcami tarczowymi z zawieszeniem pneumatycznym i 300 000 kilometrów bezobsługowych osi z hamulcami bębnowymi. Huajing zobowiązuje się do obsługi rynku i klientów z najwyższym priorytetem oraz do zapewnienia bezpieczeństwa branży logistyki przyczep.

"Spójna jakość, najlepsza obsługa, aby zbudować renomowaną markę" to wersja Huajing!Chociaż wystawa w Szanghaju we Frankfurcie zakończyła się pomyślnie, w przyszłości Huajing będzie kontynuował swój wkład w rozwój branży logistycznej dzięki bardziej innowacyjnym produktom i usługom wyższego poziomu!Wszystkim partnerom biznesowym życzymy bezpiecznej drogi powrotnej!Życzymy wszystkim naszym zagranicznym partnerom zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia w sytuacji pandemii, czekamy na ponowne spotkanie na następnej wystawie we Frankfurcie!