Nagroda za innowacje technologiczne w zakresie urządzeń bezpieczeństwa

March 13, 2021
najnowsze wiadomości o firmie Nagroda za innowacje technologiczne w zakresie urządzeń bezpieczeństwa

W dniach 12-13 listopada 2020 r. odbyła się „Krajowa doroczna konferencja przemysłu chemicznego 2020”, której gospodarzem była Chińska Federacja Zakupów Logistycznych, współorganizowana przez Sinopec Chemical Sales Co., Ltd. W Zhejiang Tongxiang City odbyła się wielka ceremonia. Oddział Logistyki Chemikaliów Niebezpiecznych w ramach Chińskiej Federacji Logistyki i Zakupów.

 

 

Podczas ceremonii wręczenia nagrody „Złotego Czołgu” firma Huajing została wysoko oceniona przez przedstawicieli branży za swoje bezpieczne i odporne na zużycie produkty, ciągłe innowacje technologiczne i doskonałą obsługę.Ekspercki panel oceniający „Golden Tank Award” ma wysokie standardy i surową procedurę oceny dla wszystkich konkurentów.Firma Huajing wyróżniała się wśród wielu przedsiębiorstw i została nagrodzona nagrodą „Golden Tank Award 2020” China Chemical Logistics Industry – nagrodę za uznanie innowacji technologicznych w wyposażeniu bezpieczeństwa.

 

„Nagroda Złotego Zbiornika” chińskiej branży logistyki chemicznej została zorganizowana już po raz piąty.To najwyższa nagroda w branży logistycznej.Ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie wybitnych przedsiębiorstw i czołowych osób w branży, które wnoszą znaczący wkład w innowacyjny rozwój i systematyczne unowocześnianie całej branży. .Opowiada się za postępem w branży, ustanawiając wzorce do naśladowania. .

 

Jako najwyższe wyróżnienie w krajowej branży logistyki chemicznej „Nagroda Złotego Zbiornika” jest symbolem wielkiego wyróżnienia dla personelu logistyki chemicznej oraz przedsiębiorstw przemysłowych.Ma wysoki standard wyboru zwycięzcy. Tylko firma, która nadąża za wymogami trendu rozwoju bezpieczeństwa w branży logistyki chemicznej, stosuje się do „zorientowanych na innowacje”, „usługi z sercem i duszą”, kontynuuje wdrażanie innowacji technologicznych , wymuszają ścisłą kontrolę jakości produktów w celu zapewnienia bezpieczeństwa logistyki chemicznej, kwalifikują się do spełnienia kryteriów wyboru do nagrody „Złoty zbiornik”.